Conducere

  • Olivian Titei
    Olivian Titei
    Director Executiv
    olivian.titei@dariusmotors.ro
    Mobil 0721337494<br>
    E-mail
    vCard Descarca
    Cunostinte de limbi straine:
    Engleza, Romana
    Conducere, Keyaccount Clienti Flota, Marketing
  • Florin Balica
    Florin Balica
    Director Vânzări
    florin.balica@dariusmotors.ro
    Mobil 0720330492<br>
    E-mail
    vCard Descarca
    Conducere, Volkswagen Vanzari, Vanzari VW Utilitare
  • Mihai Chiriac
    Mihai Chiriac
    Director Service/Responsabil SMC
    mihai.chiriac@dariusmotors.ro
    Mobil 0730290234<br>
    E-mail
    vCard Descarca
    Conducere, Volkswagen Service, Service VW Utilitare, Audi Service
  • Mariana Petric
    Mariana Petric
    Sef serviciu financiar
    mariana.petric@dariusmotors.ro
    Mobil 0720300322<br>
    E-mail
    vCard Descarca
    Conducere, Finantare
  • Adrian Ivan
    Adrian Ivan
    Consilier Vanzari Das WeltAuto
    adrian.ivan@dariusmotors.ro
    Mobil 0732 717 824<br>
    E-mail
    vCard Descarca
    Conducere, Vanzari DasWeltauto, Weltauto - Relatii cu clientii
  • Simion Sirazin
    Simion Sirazin
    Sef serviciu piese schimb si accesorii
    simion.sirazin@dariusmotors.ro
    Mobil 0720 300 32
    E-mail
    vCard Descarca
    Conducere, Piese de schimb
A aparut o eroare. Va rugam mai incarcati o data pagina.